I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10 MARCA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki w naszym kościele odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 17:15 Gorzkie Żale. Po Drogach Krzyżowych jak co roku będą zbierane ofiary na wystrój Grobu Pańskiego i Ciemnicy w Kościele. Pamiętajmy o osobistych umartwieniach , a także o specjalnych postanowieniach na Wielki Post.
  2. Przypominamy, że w każdy piątek Wielkiego Postu za udział w Drodze Krzyżowej, a także w każdą niedzielę za udział w nabożeństwie Gorzkich Żali oraz za odprawienie co najmniej trzydniowych rekolekcji wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny.
  3. Od dzisiaj do 18 marca Wspólnota Franciszkańska będzie modlić się przed nabożeństwami Nowenną do św. Józefa przed uroczystością odpustową.
  4. Za tydzień 17 marca przed Kościołem będą zbierane ofiary do puszek przez siostry zakonne Katarzynki na utrzymanie domu wychowawczego dla dziewcząt uzależnionych a w niedzielę 23 marca ofiary do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
  5. Dzisiaj obchodzimy w naszej wspólnocie Niedzielę chleba. Zachęcamy do kupowania pieczywa i wspierania w ten sposób osób potrzebujących w naszej parafii.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  7. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp Stanisława. Wieczny odpoczynek…
  8. Wszystkim parafianom życzymy udanej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.