II NIEDZIELA WIELKANOCY 28 KWIETNIA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Dzisiaj o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 2. We wtorek 30 kwietnia na spotkanie o godz. 19:00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich Rodziców.
 3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj udziela się odpustu zupełnego wiernym w Polsce, którzy odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu lub wezmą udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia albo przynajmniej odmówią przed Najświętszym Sakramentem Ojcze Nasz i Wierzę, dodając wezwanie Jezu miłosierny, ufam Tobie.
 4. Ofiary zbierane dzisiaj na tace zostaną przekazane na dzieła charytatywne Caritas w naszej Diecezji.
 5. W poniedziałek 29 kwietnia obchodzimy Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
 6. We wtorek 30 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha., biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 7. W piątek 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Z racji tej uroczystości w piątek można spożywać pokarmy mięsne. Msze św. w tym dniu w kościele odprawiane będą o godz.: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 18:00 z nabożeństwem majowym. Z okazji Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja o godz. 13:00 odbędzie się Msza św. Polowa na Rynku Miejskim w Legionowie.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, a do chorych udamy się w sobotę.
 9. Zachęcamy gorąco do brania udziału w nabożeństwach majowych, które w naszej świątyni odprawiane będą w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17:30.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 11. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych troje dzieci.
 12. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Tadeusza, śp. Teresę, śp. Krystynę i śp. Joachima. Wieczny odpoczynek…
 13. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.