III NIEDZIELA WIELKANOCY 5 MAJA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Dzisiaj o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie formacyjne Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W poniedziałek 6 maja i we wtorek 7 maja o godz. 19:00 odbędą się próby do bierzmowania, we wtorek i w środę spowiedź od godz. 17:30. Natomiast 9 maja młodzież gimnazjalna i z klas ósmych szkoły podstawowej przystąpi do sakramentu bierzmowania. Zostawmy w tym dniu kościół do dyspozycji młodzieży i ich rodziców. Do wspólnej modlitwy zapraszamy na Msze św. poranne o godz. 7:00 i 7:30.
 2. W piątek 10 maja o godz. 19:00 odbędzie się próba dzieci obchodzących w tym roku rocznicę I komunii św. Obecność obowiązkowa.
 3. W sobotę o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I komunii św. wraz z Rodzicami.
 4. W poniedziałek 6 maja o godz. 17:00 zapraszamy na Wypominki za naszych zmarłych i na Mszę św. o godz. 18:00.
 5. Za tydzień ofiary zbierane na tace zostaną przekazane na Seminarium Duchowne.
 6. W poniedziałek 6 maja obchodzimy Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
 7. W środę 8 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 8. Zachęcamy gorąco do brania udziału w nabożeństwach majowych, które w naszej świątyni odprawiane będą w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17:30. We wtorki i środy nabożeństwa majowe połączone będą z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego i Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 9. Zarząd Stowarzyszenia Ogólnopolska Rodzina Kościuszkowców oraz Zarząd Oddziału Stowarzyszenia w Legionowie zapraszają na uroczystości związane z 76-rocznicą utworzenia 1 Dywizji Piechoty im. T. Kościuszki oraz 100-tną rocznicą nadania imienia Miastu Legionowo, które odbędą się 10 maja o godz. 12:00 w Parku Kościuszkowców przy ul. 1WDZ na Osiedlu Piaski w Legionowie.
 10. Za tydzień w naszej wspólnocie będziemy obchodzili Niedzielę chleba, zapraszamy do kupowania chlebków w ten sposób dzielimy się sercem i ofiarami z ludźmi w potrzebie z naszej parafii.
 11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 12. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych pięcioro dzieci.
 13. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Mariannę Wróbel. Wieczny odpoczynek…
 14. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.