III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24 MARCA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  1. Rozpoczynamy trzeci tydzień Wielkiego Postu. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki w naszym kościele odprawiamy Drogę Krzyżową o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 17:15 Gorzkie Żale.
  2. Dzisiaj przed Kościołem będą zbierane ofiary do puszek przez siostry zakonne Katarzynki na utrzymanie domu wychowawczego dla dziewcząt uzależnionych.
  3. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 13:00 i spotkanie po Mszy św. Obecność obowiązkowa.
  4. W poniedziałek 25 marca obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na godzinę 18.00 na uroczystą Mszę św.
  5. W niedzielę 31 marca o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Rodzin Domowego Kościoła z ks. Maciejem w salce św. Jana Pawła II.
  6. Bardzo serdecznie prosimy, tak jak w poprzednich latach, o pomoc w zbieraniu płatków kwiatów na procesję rezurekcyjną dla dziewczynek sypiących kwiaty i przynoszenie ich do kancelarii parafialnej lub po Mszach św. do zakrystii. Z góry bardzo dziękujemy za pomoc.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  8. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych dwoje dzieci.
  9. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Zytę. Wieczny odpoczynek…
  10. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.