OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.04.2020r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 1730. Po Mszy św. o godz. 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2100. Nie będzie odwiedzin chorych z Najświętszym Sakramentem.
 2. Od piątku zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane będą przez cały miesiąc maj codziennie po Mszy św. o godz. 1800
 3. W najbliższą sobotę 2 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski i Hetmanki Żołnierza Polskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 700, 730, 1000   i 1800 , tego dnia obchodzimy także Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jako wyraz naszego patriotyzmu wywieśmy na  naszych domach biało-czerwone flagi.
 4. W związku z trwającym stanem epidemii koronawirusa uroczystość I Komunii św. nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 16 maja. Wyznaczenie ewentualnego nowego terminu uzależnione będzie od decyzji o wznowieniu zajęć szkolnych oraz złagodzenia przepisów o liczbie osób mogących uczestniczyć w Mszach św. Nie odbędzie się również rocznica I Komunii św. i bierzmowanie. O nowych terminach tych uroczystości będziemy informować na bieżąco w ogłoszeniach parafialnych i na naszej stronie internetowej.
 5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy
  w środę – św. Katarzynę ze Sieny
  w piątek
  – św. Józefa rzemieślnika
 6. Wyrażamy wdzięczność za Waszą troskę i wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii: wpłacane na konto, składane na tacę, przyniesione do zakrystii i złożone do skarbonek. Wszystkim Darczyńcom składamy z serca płynące Bóg zapłać.
 7. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 8. W minionym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Wandę Wojciechowską i śp. Stanisławę Popławską. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.