OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU 18.12.2022r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


  1. Przez cały adwent zapraszamy na msze św. roratnie, które w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godz. 645. Dzieci uczestniczące w Roratach otrzymały plansze
    i codziennie otrzymują kolejne obrazki.
  2. W opłatki na stół wigilijny można się zaopatrzyć w zakrystii.
  3. Świece rozprowadzane przez CARITAS w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabywać w zakrystii. Zostały tylko małe świece po 12.-zł.
  4. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy, aby zachować postny charakter wigilijnej wieczerzy. Postarajmy się również pielęgnować piękne polskie tradycje: dwanaście potraw, czytanie Pisma św., dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń, śpiewanie kolęd. W Wigilię Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 645 i 730. Ponieważ zostały zniesione obostrzenia sanitarne w tym roku Pasterka tradycyjnie o godz. 2400. dwadzieścia minut przed pasterką zapraszamy na wspólne kolędowanie w kościele. Ofiary zbierane na tace podczas Pasterki zostaną przekazane na Fundusz Obrony Życia.
  5. W przyszłą niedzielę w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia tradycyjnie nie będzie Mszy św. o godz. 700, pozostałe Msze św. o godz. 830, 1000, 1130, 1300 i 1800. W drugi dzień świąt 26 grudnia msze św. według porządku niedzielnego Ofiary zbierane tego dnia na tace zostaną przekazane na budowę nowych świątyń w diecezji.
  6. W zakrystii można pobrać druki na zgłoszenie wizyty duszpasterskiej. Chęć przyjęcia kapłana można też zgłosić internetowo na koledagarnizon@op.pl
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  8. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.