OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IX NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06.2024 r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane są codziennie po Mszy św. o godz. 1800.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek okazja do spowiedzi od 1730. Po Mszy św. o godz. 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2100, Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w piątek po porannych Mszach św.
 3. Jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały ołtarze
  i wszystkim, którzy przyczynili się do tak uroczystego przeżycia procesji Bożego Ciała, szczególne podziękowania składamy Panu Zbigniewowi Budnemu, który jak co roku wykonał większość prac logistycznych.
 4. W oktawie Bożego Ciała w czasie nabożeństwa procesja wewnątrz kościoła, a w czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie kwiatów i ziół.
 5. Dzisiaj z okazji Niedzieli Dziękczynienia, we wszystkich kościołach zbierane są do puszek ofiary na budowę i wykończenie świątyni Bożej Opatrzności. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Jutro o godz. 1700 zapraszamy na różaniec i wypominki roczne za naszych zmarłych,
  a o godz. 1800 za tych zmarłych sprawowana będzie Msza św.
 7. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1800
 8. W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie będziemy obchodzić niedzielę chleba. Wolontariusze z parafialnego zespołu CARITAS będą rozprowadzać pieczywo i zbierać ofiary na pomoc dla osób potrzebujących z naszej parafii.
 9. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
 • w poniedziałek wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy,
 • w środę wspomnienie św. Bonifacego,
 • w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, / z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych /
 • w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 1. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.