OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  31.03.2024r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


 1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom oraz gościom, którzy w czasie Świąt Wielkanocnych przebywają na terenie naszej parafii życzymy, aby Zmartwychwstały Chrystus dawał wiarę, mądrość i moc wszędzie tam, gdzie stajemy bezsilni wobec otaczającej nas rzeczywistości.
 2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali ciemnicę i Grób Pański oraz przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia liturgii Ttiduum Paschalnego.
 3. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek okazja do spowiedzi od 17:30. Po Mszy św. o godz. 18:00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00, w sobotę po mszy św. o godz. 7:30 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w piątek po porannych Mszach św.
 5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, o godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 6. Z racji Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje post piątkowy.
 7. Ponieważ jutro obchodzimy Poniedziałek Wielkanocny na różaniec i wypominki roczne za naszych zmarłych zapraszamy we wtorek 2 kwietnia o godz. 1700, a o godz. 1800 za tych zmarłych sprawowana będzie Msza św.
 8. W tym tygodniu rozpoczynamy próby dla dzieci przed I Komunią św. Grupa z godz. 1000 w środę po wieczornej mszy św. grupa z godz. 1200 w czwartek po wieczornej mszy św.
 9. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 11. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Andrzeja Czarneckiego, l. 92. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.