OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 07.06.2020r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 1800.
 2. W czwartek 11 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Z powodu epidemii nie odbędzie się procesja między parafiami tak jak to było w latach ubiegłych. Msze święte w naszej parafii odprawiane będą według porządku niedzielnego. Po każdej mszy św. wystawiony będzie Najświętszy Sakrament.
 3. Pragniemy poinformować że w tym roku w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie zawieszona msza św. o godz. 730, są więc wolne intencje. Jednocześnie informujemy, że tak, jak w minionych latach w lipcu i sierpniu nie będzie w niedziele mszy św. godz..1300, ale będzie za to dodatkowa msza św. o godz. 2100.
 4. Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 21 czerwca na mszy św. o godz. 1130.
 1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:
 • w poniedziałek 8 czerwca Św. Jadwigę Królową,
 • w środę 10 czerwca Bł. Bogumiłę,
 • w sobotę 13 czerwca Św. Antoniego z Padwy.
 1. Wyrażamy wdzięczność za Waszą troskę i wszystkie ofiary składane w tym trudnym czasie na potrzeby naszej parafii. Wszystkim Darczyńcom składamy z serca płynące Bóg zapłać.
 2. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku przy wyjściu z kościoła.
 4. W minionym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Grzegorza Płuciennika, śp. Barbarę Szymanowską, śp. Ireneusza Czapczaka i śp. Irenę Sieniawską. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.