OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 12.06.2022r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa które odprawiane są przez cały miesiąc czerwiec codziennie po Mszy św. o godz. 1800.
 2. Jutro na mszy św. o godz. 1800. Ks. Biskup Wiesław Lechowicz udzieli młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania, z tej racji nabożeństwo czerwcowe odprawimy rano po Mszy św. o godz. 730
 3. W czwartek 16 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte
  w naszym kościele o godz. 700, 830, 1000, 1130 i 1800. Po mszy św. o godz. 1130 wyruszy z kościoła Procesja Eucharystyczna ulicami: Kopernika, Kościuszki, Handlową, Daliową, Sielankową i Bałtycką. Nie zgłosił się nikt, aby przygotować drugi ołtarz na końcu ulicy Handlowej lub na początku ulicy Daliowej.. Dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. przychodzą na procesję w strojach komunijnych. Próba sypania kwiatów dla dziewczynek odbędzie się w środę po mszy św. wieczornej.
 4. Gościmy dzisiaj w naszej parafii pana Marcina Żukowskiego – animatora wielu wydarzeń religijnych oraz wieloletniego wolontariusza Światowych Dni Młodzieży . Od 10 roku życia zmaga się z guzem mózgu, ale aktywnie działa w Kościele. Zajmuje się również sprzedażą książek religijnych. Nabywając książkę będzie można pomóc w jego dalszym kosztownym leczeniu. Podzieli się też z nami świadectwem swojej wiary i życia
 5. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
 • w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy,
 • we wtorek wspomnienie św. Michała Kozala,
 • w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa,
 • w piątek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego,

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 2. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 3. W minionym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy: Władysławę Krysińską, l. 67, śp. Henrykę Romanowską, l. 95 i  śp. Jana Małkińskiego, l. 81. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.