OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 25.12.2022r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

1. Wszystkim Parafianom, Sympatykom oraz Gościom, którzy w czasie świąt przebywają na terenie naszej parafii składamy najserdeczniejsze życzenia, niech zwyczajność i prostota betlejemskiej groty staną się dla nas przepisem na życie, a każda chwila tych Świąt tchnie nadzieją, miłością i wiarą.
2. Dziękujemy wszystkim, którzy w czasie Adwentu tak licznie uczestniczyli w Mszach św. roratnich, a zwłaszcza dzieciom, które zbierały dobre uczynki i zapisywały je na serduszkach, na których teraz leży figurka Bożego Dzieciątka.
3. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali przygotować świąteczną dekoracje kościoła, a szczególnie panom: Zbigniewowi, Adamowi, Jerzemu, Dawidowi i kościelnemu p. Zbigniewowi.
4. W drugi dzień świąt 26 grudnia msze św. według porządku niedzielnego Ofiary zbierane jutro na tace zostaną przekazane na budowę nowych świątyń w diecezji.
5. W zakrystii można pobrać druki na zgłoszenie wizyty duszpasterskiej. Chęć przyjęcia kapłana można też zgłosić internetowo na koledagarnizon@op.pl
6. W sobotę 31 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną i nabożeństwo kończące rok kalendarzowy.
7. W niedzielę 1 stycznia obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 7:00. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.
8. W najbliższy czwartek swoje imieniny obchodzić będzie ks. Tomasz. Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona w niedzielę 1 stycznia o godz. 18:00. Pamiętajmy również o Solenizancie w swoich modlitwach.
9. Dekretem Biskupa Polowego WP został odwołany z naszej parafii ks. ppor. Mateusz Szczepański. Msza św. pożegnalna i dziękczynna za jego posługę zostanie odprawiona w niedzielę 1 stycznia o godz. 18:00
10. W tym tygodniu, w liturgii obchodzić będziemy:
we wtorek – Święto św. Jana Ap.
w środę – Święto św. Młodzianków,
w piątek – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
12. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
13. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Andrzeja Rawę, l. 69 i śp. Krystynę Ozimińską, l. 93. Wieczny odpoczynek….

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.