OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  09.04.2023r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom oraz gościom, którzy w czasie świąt przebywają na terenie naszej parafii życzymy, aby Zmartwychwstały Chrystus ukazywał ścieżki nadziei, po których mamy iść, by oświecał i błogosławił drogi naszej codzienności.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia liturgii Ttiduum Paschalnego: p. Organistce, p. Kościelnemu, lektorom, kantorom, komentatorom i ministrantom. Szczególną wdzięczność wyrażamy Stowarzyszeniu „Studnia” a zwłaszcza p. Żanecie i naszym parafianom, którzy przygotowali ciemnicę i Grób Pański.
  3. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny Msze święte według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, o godz. 1500 zapraszamy na Koronkę i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. Z racji Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje post piątkowy.
  6. Poświęcenie i wręczenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1130
  7. Osoby dorosłe, które nie przyjęły bierzmowania, a chciały by przyjąć ten sakrament prosimy, aby zgłosiły się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  9. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.