OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA  28.04.2024r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


 1. Od środy zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie po wieczornej mszy św.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek okazja do spowiedzi od 1730. Po Mszy św. o godz. 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2100, w sobotę po mszy św. o godz. 730 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę po porannych Mszach św.
 3. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski, Hetmanki Żołnierza Polskiego – głównej patronki Polski i Ordynariatu Polowego. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego, Msza św. za Ojczyznę z udziałem Władz miasta zostanie odprawiona o godz. 1300. Z racji uroczystości nie obowiązuje post piątkowy. Natomiast
  2 maja obchodzić będziemy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jako wyraz naszego patriotyzmu wywieśmy na naszych domach biało-czerwone flagi.
 4. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
 • w poniedziałek Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy,
 • w czwartek wspomnienie św. Atanazego,
 • w sobotę wspomnienie św. Floriana.
 1. Dekretem Biskupa Polowego odwołany został z naszej parafii ks. por. Paweł Sauć. W niedzielę 5 maja na mszach św. będziemy dziękować za jego posługę w naszej wspólnocie i prosić o dalsze błogosławieństwo w pracy duszpasterskiej.
 2. Uroczystość I Komunii św. odbędzie się w naszej parafii w sobotę 18 maja, natomiast Rocznica I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 19 maja na mszy św. o godz. 1000.
 3. Spotkanie i katecheza dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania odbędzie się dzisiaj po mszy św. o godz. 1800.
 4. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 6. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy: śp. Mariana Kuźnickiego, l.77. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.