OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  17.03.2024r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


  1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na tradycyjne wielkopostne nabożeństwa: Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 1730 i Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 1715.
  2. Za tydzień w liturgii przeżywać będziemy Niedzielę Palmową rozpoczynającą obchód Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm i czytanie Męki Pańskiej na wszystkich Mszach św. Po Mszach św. zbierane  będą  do puszek ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się jutro 18 marca po mszy św. o godz. 1800 w kościele, natomiast katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1800
  4. W piątek 22 marca po mszy św. wieczornej wyruszy z naszego kościoła ekstremalna, nocna Droga Krzyżowa do Ossowa. Szczegóły na plakacie wywieszonym w gablocie przy wyjściu z kościoła.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
  • we wtorek Uroczystość św. Józefa Obl. NMP jest to dzień odpustu w naszej parafii. Msze święte odpustowe z nabożeństwem do św. Józefa zostaną odprawione o godz. 10.00 i 18.00. Kazania odpustowe wygłosi ks. płk Radosław Michnowski proboszcz parafii wojskowej z Zegrza.
  1. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  3. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Mieczysława Kasiaka, l. 91 i śp. Irenę Mazurowską, l. 74. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.