OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2023 R.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  1. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na tradycyjne wielkopostne nabożeństwa: Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 1730 i Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 1715
  2. Za tydzień w liturgii przeżywać będziemy Niedzielę Palmową rozpoczynającą obchód Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm i czytanie Męki Pańskiej na wszystkich Mszach św. Po Mszach św. zbierane  będą  do puszek ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca.
  4. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się jutro 27 marca po mszy św. o godz. 1800 w kościele, natomiast katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1800
  5. Zebranie organizacyjne dla rodziców uczniów klas III przed uroczystością I Komunii św. odbędzie się w środę 29 marca po mszy św. wieczornej.
  6. Z powodu niedzieli chleba oraz rekolekcji wielkopostnych dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na potrzeby misji z racji niedzieli „Ad Gentes”, która przypadała w II niedzielę Wielkiego Postu. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  8. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
  9. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Zofia Kiewel, l. 61. Wieczny odpoczynek…
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.