OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21.06.2020R.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 1800.
 2. W środę 24 czerwca obchodzimy Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
 3. Pragniemy poinformować że w tym roku w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie zawieszona msza św. o godz. 730, są więc wolne intencje. Jednocześnie informujemy, że tak, jak w minionych latach w lipcu i sierpniu nie będzie w niedziele mszy św. godz..1300, ale będzie za to dodatkowa msza św. o godz. 2100.
 4. Uroczystość I Komunii św. odbędzie się w naszej parafii w piątek 26 czerwca – jedna grupa i w sobotę 27 czerwca – cztery grupy.
  Spowiedź św. dla grupy piątkowej w czwartek o godz. 1700 , natomiast dla grup sobotnich spowiedź w piątek:
  grupy z godz. 900 i 1030 o godz. 1630 , a dla grup z godz. 1200 i 1330 spowiedź od godz.1715
 5. Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV odbędzie się w niedzielę 28 czerwca na Mszy św. o godz. 830. Próba i spowiedź dla tych dzieci w sobotę o godz. 1630
 6. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią przy wyjściu z kościoła zbierane są do puszek ofiary na potrzeby misji, które nie były zebrane w drugą niedzielę Wielkiego Postu. Za złożone ofiary z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 8. Wyrażamy wdzięczność za Waszą troskę i wszystkie ofiary składane w tym trudnym czasie na potrzeby naszej parafii. Wszystkim Darczyńcom składamy z serca płynące Bóg zapłać.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku przy wyjściu z kościoła.
 10. W minionym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Helenę Gołębiewską i śp. Włodzimierza Kalińskiego. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.