OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.08.2021r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Kończy się czas urlopów i wakacji. Od przyszłej niedzieli wracamy do zwykłego porządku Mszy św. W tygodniu Msze św. o godz.: 7:00, 7:30 i 18:00. w niedziele Msze św. o godz.: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 (Msza św. chrzcielna), i 18:00.
 2. W środę 1 września przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej, pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy oddali życie w obronie naszej ojczyzny. W tym dniu w szczególny sposób modlimy się o pokój na świecie. Pamiętajmy też o dzieciach, młodzieży i nauczycielach, którzy rozpoczynają nowy rok szkolny.
 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek okazja do spowiedzi od 1730. Po Mszy św. o godz. 1800 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2100, w sobotę po mszy św. o godz. 730 nabożeństwo do Matki Bożej. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę po porannych Mszach św.
 4. Za tydzień po dłuższej przerwie obchodzić będziemy w naszej wspólnocie niedzielę chleba. Zachęcamy do kupowania pieczywa i wspierania w ten sposób osób potrzebujących w naszej parafii.
 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje w dniu 4 września pielgrzymkę do Torunia na „13 Dziękczynienie w Rodzinie”. Szczegółowe informacje i zapisy u p. Aliny i p. Wandy.
 6. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
  w piątek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stojaku
 8. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 9. W minionym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Zbigniewa Grudnia, l. 69 i śp. Annę Szybicką, l. 68. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.