OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 16.10.2022r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane codziennie o godz. 1730.  Dzieci  przychodzące na Różaniec wzorem lat ubiegłych otrzymały  plansze i codziennie otrzymują kolejne obrazki.  Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.
 2. Dzisiaj obchodzimy w Kościele kolejny XXII Dzień Papieski. Dziękujemy Bożej Opatrzności za pontyfikat wielkiego Papieża Polaka. Tradycyjnie w całej Polsce zbierane są do puszek ofiary  na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zajmującej się wspieraniem najzdolniejszej młodzieży z ubogich rodzin. Jest to żywy pomnik, który stawiamy papieżowi św. Janowi Pawłowi II. Wszystkim ofiarodawcom z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Na stoliku przy wyjściu wyłożone są kartki na wypominki. Wypominki roczne, oktawalne i jednorazowe można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. Jest już zeszyt z intencjami na nowy rok. Intencje mszalne można zamawiać w godzinach pracy kancelarii lub w zakrystii po mszach św.
 5. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się sakramentu Bierzmowania św. odbędzie się dzisiaj po mszy św. o godz. 1800 w kościele.
 6. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
  – poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,
  – we wtorek – Święto św. Łukasza,
  – w czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego,
  – w sobotę – wspomnienie św. Jana Pawła II.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 8. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 9. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Janusz Marchlewskiego, l. 85. Wieczny odpoczynek…..
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.