OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22.09.2019r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się zebranie rodziców i dzieci klas trzecich, które będą się przygotowywały do I Komunii św.
  2. W niedzielę 29 września zapraszamy na godz. 18:00 młodzież wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem. W tym roku nie przyjmujemy do sakramentu bierzmowania młodzieży z innych parafii.
  3. W sobotę 28 września o godz. 15:00 odmawiać będziemy Koronkę do Bożego Miłosierdzia pod krzyżem przed naszą świątynią. Po odmówieniu Koronki Msza św. w intencji Ojczyzny, duchowieństwa, osób zgromadzonych i naszych rodzin, w łączności z całym światem. Serdecznie zapraszamy.
  4. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10:00. Zapraszamy również chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu, mogą się zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św.
  5. Chór Belcanto pragnie w następną niedzielę 29 września po wieczornej Mszy św. zaprezentować pieśni patriotyczne, związane z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej.
  6. Od 27 września w kancelarii dostępny będzie zeszyt z intencjami na nowy rok. W tym dniu będzie można zamawiać Msze św. w kancelarii od godz. 15:00 .
  7. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych czworo dzieci.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  9. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
  10. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Jacka Ćwiklińskiego. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.