OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 29.09.2019r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem. W tym roku nie przyjmujemy do sakramentu bierzmowania młodzieży z innych parafii.
 2. Chór Belcanto pragnie zaprosić na koncert pieśni patriotycznych, związany z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej dzisiaj po wieczornej Mszy św.
 3. Od wtorku rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Dzieci przychodzące na Różaniec otrzymają plansze i codziennie otrzymywać będą obrazki. Najwytrwalsi zostaną nagrodzeni. Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.
 4. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11:30.
 5. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • w poniedziałek – św. Hieronima,
 • we wtorek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
 • w środę – św. Aniołów Stróżów,
 • w piątek – św. Franciszka z Asyżu,
 • w sobotę – św. Faustyny Kowalskiej.
 1. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. Do chorychudamy się w piątek po porannych Mszach św.
 2. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10:00. Zapraszamy również chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu, mogą się zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św.
 3. W ramach obchodów Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego Misjonarze Kombonianie zapraszają na Piknik Misyjny, który odbędzie się w niedzielę 6 października przy ul. Łącznej 14 w Warszawie. Szczegóły wydarzenia znajdują się na plakacie wywieszonym w kruchcie.
 4. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych troje dzieci.
 5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 6. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 7. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Halinę Piekarz. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.