OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA 02.10.2022r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


 1. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane przez cały miesiąc  codziennie o godz. 1730.  Dzieci  przychodzące na Różaniec wzorem lat ubiegłych otrzymają  plansze i codziennie będą otrzymywać kolejne obrazki. Najwytrwalsi zostaną nagrodzeni.  Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.
 2. Dzisiaj obchodzimy w naszej wspólnocie niedzielę chleba. Wolontariusze z parafialnego zespołu CARITAS będą rozprowadzać pieczywo i zbierać ofiary na pomoc dla osób potrzebujących z naszej parafii.
 3. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 3 października o godz. 1830 w kościele.
 4. Od najbliższej środy 5 października w kancelarii dostępny będzie zeszyt z intencjami na nowy rok. W tym dniu będzie można zamawiać Msze św. w kancelarii od godz. 1500
 5. Jutro o godz. 17:00 zapraszamy na różaniec i wypominki roczne za naszych zmarłych,
  a o godz. 18:00 za tych zmarłych sprawowana będzie Msza św.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek okazja do spowiedzi od 17:30. Po Mszy św. o godz. 18:00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00. Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w piątek po porannych Mszach św.
 7. Dzisiaj w lesie przy pierwszej mogile od ul. Zakopiańskiej o godz. 1430 zostanie odprawiona msza św. w intencji pomordowanych więźniów Pawiaka.
  Po mszy św. złożenie kwiatów, pokaz rekonstrukcji historycznej oraz grochówka nad jeziorkiem „Leśniczówka”. Szczegóły na plakacie.
 8. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:

w poniedziałek Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,

w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej,

w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej,

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 2. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 3. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Wojciecha Koska l.91. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.