OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 06.10.2019r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Trwa miesiąc październik, na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 17:30. Dzieci przychodzące na Różaniec otrzymały plansze i codziennie otrzymują obrazki. Najwytrwalsi zostaną nagrodzeni. Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.
 2. Jutro zapraszamy na wypominki za naszych zmarłych. O godz. 17:00 – różaniec i Msza św. o godz. 18:00
 3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Tradycyjnie w całej Polsce zbierane będą ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zajmującej się wspieraniem najzdolniejszej młodzieży z ubogich rodzin. Jest to żywy pomnik, który stawiamy papieżowi św. Janowi Pawłowi II.
 4. W niedzielę 13 października na godz. 18:00 zapraszamy wszystkich Parafian na Mszę św. połączoną z procesją fatimską ulicami miasta, podczas której będziemy rozważać tajemnice radosne różańca św.
 5. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tace zostaną przekazane na Dom Świętej Siostry Faustyny.
 6. W nadchodzącym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.
 1. Zbliża się miesiąc listopad. Nieocenionym darem dla zmarłych jest nasza modlitwa za nich ofiarowana. Tradycyjnie ich imiona wypisujemy w wypominkach. Przez oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych codziennie o godz. 17:00 zapraszamy na różaniec połączony z czytaniem wypominków i za tych zmarłych odprawiana będzie Msza św. Kartki na wypominki wyłożone są na ławkach. Przyjmujemy na wypominki roczne, oktawowe i jednorazowe.
 2. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę chleba, zapraszamy do kupowania chlebków w ten sposób dzielimy się sercem i ofiarami z ludźmi w potrzebie z naszej parafii.
 3. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych troje dzieci.
 4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 5. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 6. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Edwarda Losz, śp. Mariannę Siecińską i śp. Irenę Wodzyńską. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.