OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.10.2023r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są przez cały miesiąc  codziennie o godz. 1730.  Dzieci  przychodzące na Różaniec wzorem lat ubiegłych codziennie otrzymują kolejne obrazki. Najwytrwalsi zostaną nagrodzeni.  Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.
 2. Dzisiaj w naszej wspólnocie obchodzimy niedzielę chleba. Wolontariusze z parafialnego zespołu CARITAS będą rozprowadzać pieczywo i zbierać ofiary na pomoc dla osób potrzebujących z naszej parafii.
 3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy kolejny XXIII Dzień Papieski. Tradycyjnie w całej Polsce zbierane będą ofiary  na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zajmującej się wspieraniem najzdolniejszej młodzieży z ubogich rodzin. Jest to żywy pomnik, który stawiamy papieżowi św. Janowi Pawłowi II.
 4. Jest już zeszyt z intencjami na nowy rok. Intencje mszalne można zamawiać w godzinach pracy kancelarii lub w zakrystii po mszach św.
 5. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek
  9 października o godz. 1830 w kościele.
 6. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
 • w piątek wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego.
 1. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 3. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Damiana Piłatowicza, l. 88 i śp. Józefa Odrobińskiego, l. 93. Wieczny odpoczynek….

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.