OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA 09.10.2022r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


  1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane codziennie o godz. 1730.  Dzieci  przychodzące na Różaniec wzorem lat ubiegłych otrzymały  plansze i codziennie otrzymują kolejne obrazki.  Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy kolejny XXII Dzień Papieski. Tradycyjnie w całej Polsce zbierane będą ofiary  na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zajmującej się wspieraniem najzdolniejszej młodzieży z ubogich rodzin. Jest to żywy pomnik, który stawiamy papieżowi św. Janowi Pawłowi II.
  3. Od dzisiaj na stoliku przy wyjściu wyłożone są kartki na wypominki. Wypominki roczne, oktawalne i jednorazowe można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Jest już zeszyt z intencjami na nowy rok. Intencje mszalne można zamawiać w godzinach pracy kancelarii lub w zakrystii po mszach św.
  5. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 10 października o godz. 1830 w kościele.
  6. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1130
  7. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:

w czwartek – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego,

w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa.

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  2. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.