OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA   10.10.2021r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe odprawiane codziennie o godz. 1730.  Dzieci  przychodzące na Różaniec wzorem lat ubiegłych otrzymały  plansze i codziennie otrzymują kolejne obrazki. Najwytrwalsi zostaną nagrodzeni.  Zachęcamy również do odmawiania Różańca w domach.
 2. Dzisiaj obchodzimy w Kościele kolejny XXI Dzień Papieski. Dziękujemy Bożej Opatrzności za pontyfikat wielkiego Papieża Polaka. Tradycyjnie w całej Polsce zbierane są do puszek ofiary  na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zajmującej się wspieraniem najzdolniejszej młodzieży
  z ubogich rodzin. Jest to żywy pomnik, który stawiamy papieżowi św. Janowi Pawłowi II. Wszystkim ofiarodawcom z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Od dzisiaj na stoliku przy wyjściu wyłożone są kartki na wypominki. Wypominki roczne, oktawalne i jednorazowe można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. W najbliższy piątek 15 października wyruszy z naszej parafii nocna Droga Różańcowa do parafii M.B. Pompejańskiej w Warszawie. Rozpoczniemy o godz. 2200 mszą św. pod przewodnictwem ks. biskupa Romualda Kamińskiego. Szczegółowe informacje na plakatach w gablotach przy wyjściu z kościoła.
 5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy w naszej wspólnocie niedzielę chleba. Zachęcamy do kupowania pieczywa i wspierania w ten sposób osób potrzebujących w naszej parafii.
 6. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
  w środę – wspomnienie św. Honorata Koźmińskiego,
  we piątek
  – wspomnienie św. Teresy od Jezusa,
  w sobotę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej wyłożonej na stojaku
 8. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
 9. W minionym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Jadwigę Bierozę, l. 72,
  śp. Leszka Tybuchowskiego, l. 84 i śp. Helenę Wilczyńską, l. 84. Wieczny odpoczynek….
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.