OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2023r.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 1. Miesiąc listopad jest czasem, w którym w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych. Przez oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych czyli do 8 listopada codziennie o godz. 17:00 zapraszamy na różaniec połączony z czytaniem wypominków i za tych zmarłych odprawiana będzie Msza św. Kartki na wypominki wyłożone są na stoliku przy wyjściu z kościoła. Wypominki roczne i oktawowe przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 2. W dniach do 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Codziennie można ofiarować odpust za jednego zmarłego. Trzeba być oczywiście w stanie łaski uświęcającej.
 3. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
 • w czwartek Święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
 • w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego,
 • w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours – Jest to dzień imienin naszego Ks. Proboszcza. Zapraszamy na Mszę Św. w intencji solenizanta w sobotę o godz. 1800
 1. Msza Św. w intencji Ojczyzny z okazji Święta Niepodległości sprawowana będzie w Piątek 10 listopada o godz. 18
 2. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00.
 3. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 6 listopada o godz. 1830 w kościele.
 4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 5. Składamy życzenia jubilatom i solenizantom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje uroczystości.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.