UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 21 kwietnia 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 1. W ten szczególny dzień, w którym rozbrzmiewa radosne „Alleluja”, w imieniu kapłanów tu pracujących, składam Wam Bracia i Siostry najlepsze życzenia: Niech Chrystus – Zwycięzca śmierci, udzieli Wam obfitych darów i błogosławi w dziełach podejmowanych w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym.
 2. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy trudzili się, byśmy mogli uroczyście i w skupieniu przeżyć Triduum Paschalne i Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Grobu Pańskiego
  i Ciemnicy, Panu Kościelnemu, ministrantom, lektorom i kantorkom za oprawę liturgiczną Wielkiego Tygodnia, służbę przy ołtarzu i śpiew w czasie Triduum, Funkcjonariuszom Służb Mundurowych za pomoc w zorganizowaniu procesji rezurekcyjnej, wam wszystkim za liczny i pobożny udział w sprawowanych Misteriach.
 3. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych ofiary zbierane na tacę zostaną przekazane na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 4. W środę 24 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z dziećmi i Rodzicami, które 19 maja będą obchodziły rocznicę I Komunii św. Obecność obowiązkowa. Na spotkaniu zostaną rozdane modlitwy i wiersze do oprawy Mszy św.
 5. W czwartek 25 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. i ich Rodzicami.
 6. Przypominamy, że w piątek, z racji oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
 7. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Taca zbierana w tym dniu zostanie przekazana na dzieła charytatywne Caritas w naszej Diecezji.
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 9. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączone jedno dziecko.
 10. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Genowefę. Wieczny odpoczynek…
 11. Wszystkim parafianom życzymy udanej niedzieli oraz głębokiego przeżycia tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.