VI NIEDZIELA WIELKANOCY 26 MAJA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. W wielu miastach w Polsce wprowadza się już demoralizującą edukację seksualną według standardów WHO, które przewidują przekazywanie dzieciom od przedszkola wiele seksualizujących i demoralizujących treści. Naszym zadaniem jest obronić dzieci przed tymi atakami. Dzisiaj po Mszach św. wolontariusze komitetu „Stop Pedofilii” zbierają podpisy pod projektem ustawy, która powstrzyma wprowadzenie tego typu zajęć do szkół. Aby zebrane podpisy były ważne potrzeby jest numer PESEL. Zachęcamy do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.
 2. Od piątku przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego do soboty przed zesłaniem Ducha Świętego włącznie, sprawowana będzie nowenna do Ducha Świętego.
 3. W niedzielę 2 czerwca przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia prowadzona będzie zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 4. Zachęcamy gorąco do brania udziału w nabożeństwach majowych, które w naszej świątyni odprawiane będą w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę
  o godz. 17:30. We wtorki i środy nabożeństwa majowe połączone będą
  z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego i Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek 31 maja obchodzimy święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
 6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po porannych Mszach św. udamy się z Komunią św.
  do chorych. Na czas wakacji nie będziemy odwiedzali chorych, dopiero od września.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 8. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Bogdanę Gajcy, śp. Zygmunta Traczyka, śp. Janinę Kajzer, śp. Alicję Kisielewicz. Wieczny odpoczynek…
 9. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.