VII NIEDZIELA WIELKANOCY 2 CZERWCA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
 1. Jutro zapraszamy na wypominki za naszych zmarłych. O godz. 17:00 – różaniec i Msza św. o godz. 18:00
 2. Od piątku przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego do soboty przed zesłaniem Ducha Świętego włącznie, po wieczornej Mszy św. sprawowana będzie nowenna do Ducha Świętego.
 3. Dzisiaj przed kościołem prowadzona będzie zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 4. W niedzielę 9 czerwca w kościele obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. Na czas wakacji nie będziemy odwiedzali chorych, z komunią św. udamy się dopiero w pierwszy piątek września.
 6. W niedzielę 9 czerwca na godz. 11:30 zapraszamy do udziału we Mszy św. dzieci z rodzicami, które w tym roku obchodziły rocznicę I Komunii św. Modlić się będziemy o pomyślne zakończenie roku szkolnego i o dobre wakacje. Mszę św. zamówili rodzice dzieci rocznicowych.
 7. Zachęcamy gorąco do brania udziału w nabożeństwach czerwcowych, które w naszej świątyni odprawiane będą w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 17:30. We wtorki i środy nabożeństwa czerwcowe połączone będą z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego i Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W niedzielę 9 czerwca po Mszy św. o godz. 19:00 z racji roku Moniuszkowskiego zapraszamy na koncert chóru.
 9. Jak Państwo zauważyliście na wyposażeniu kościoła są dwa nowe konfesjonały zabudowane. Z ofiar zbieranych na tacę i z rozprowadzonych opłatków zostały one zakupione w cenie 45.000,- zł. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
 11. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączone jedno dziecko.
 12. W tym tygodniu na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Józefę Kozłowską.
  Wieczny odpoczynek…
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.