XI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 CZERWCA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  1. Dzisiaj przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  2. W czwartek 20 czerwca obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zapraszamy serdecznie na Msze św. o godz. 7:00, 8:30 i 10:00. O godz. 11:30 przed kościołem odbędzie się Msza św. polowa, po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy ul. J. Piłsudskiego, ul. Jagiellońską do Parafii św. Jana Kantego. Zapraszamy dzieci z I Komunii św., wszystkie chętne dziewczynki do sypania kwiatów, prosimy panów do niesienia feretronów i chorągwi oraz do baldachimu i asysty do Monstrancji, Żywy Różaniec i wspólnoty modlitewne.
    Msza św. o godz. 18:00 nie odbędzie się.
  3. Zachęcamy gorąco do brania udziału w nabożeństwach czerwcowych. We wtorki i środy nabożeństwa czerwcowe połączone będą z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego i Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Miłosierdzia Bożego, które będą odczytane w czasie wtorkowego nabożeństwa. Prośby i podziękowania proszę przynosić do zakrystii albo kancelarii parafialnej.
  4. Przypominamy dzieciom i młodzieży oraz serdecznie zachęcamy do przystąpienia do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego w dniu 18 czerwca o godz. 17:30 i udziale we Mszy św. dziękczynnej o godz. 18:00. W tym dniu wyjątkowo kancelaria czynna będzie w godzinach 17:00-17:30.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  6. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych pięcioro dzieci.
  7. Wszystkim parafianom życzymy błogosławionej niedzieli.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.