XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 SIERPNIA 2019 ROKU

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
  1. Zapraszamy dzieci i młodzież w sobotę 31 sierpnia na godz. 17:30 na spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolno-katechetycznego.
  2. W niedzielę 1 września przypada 80. rocznica wybuchu II-ej wojny światowej. W Kościele Miłosierdzia Bożego o godz. 10:30 odprawiona zostanie uroczysta Msza św., po której zebrani udadzą się na cmentarz na groby żołnierzy września i tam odbędą się dalsze uroczystości.
  3. Również w niedzielę 1 września na Mszy św. o godz. 13:00 będziemy żegnać w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Proboszcza, który przechodzi do Dęblina. Także Ks. Wojciech Szerszeń dekretem ks. bpa Polowego otrzymał przydział służbowy do Parafii wojskowej w Żaganiu. Pożegnamy go za tydzień z nowym proboszczem – a my już teraz dziękujemy mu za jego posługę.
  4. Jutro 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. odprawiane będą o godz.: 7:00, 8:30 i 18:00 z kazaniami. Zapraszamy do udziału w Mszach św. i do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem Czarnej Madonny z Jasnej Góry.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, wyłożonej na stojaku.
  6. Do wspólnoty kościoła przez sakrament chrztu zostało włączonych dwoje dzieci.
  7. Na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Wiktora Krawieczyńskiego, śp. Kaziemierza Dąbrowskiego, śp. Lecha Papka i śp. Waldemara Litawskiego. Wieczny odpoczynek….
  8. Wszystkim parafianom, gościom, sympatykom naszej parafii, życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.